wz

Vícejazyčné slovníky

Vícejazyčné slovníky jsou slovníky, které obsahují více jazyků.

jLearnItMe

Pro Čechy velice zajímavý vícejazyčný slovník, i když slovní zásoba tohoto slovníku je nic moc - obsahuje 15 jazyků: ČEŠTINU, angličtinu, francouzštinu, španělštinu, holandštinu, němčinu, italštinu, hebrejštinu, portugalštinu, švédštinu, dánštinu, norštinu, maďarštinu, latinu a ruštinu.

screenshot slovníku screenshot slovníku screenshot slovníku
screenshot slovníku screenshot slovníku screenshot slovníku
jLearnItMe

OmniDict

Slovník, který umožňuje si nastavit češtinu i slovenštinu jako jazyk v menu, i když sám je pro překlad nepodporuje. Má v sobě anglicko-holandský, -francouzský, -německý, -italský, -portugalský, -španělský, -švédský; francouzsko-anglický; německo-anglický; italsko-anglický; japonsko-anglický; portugalsko-anglický; španělsko-anglický a švédsko-anglický slovník

screenshot slovníku
OmniDic

Údaje

Aplikace obsahující spoustu souboeů s různými údaji - panovníci ČZ, periodická tabulka, sluneční soustava, slovíčka, nepravidelná slovesa atd.

Také obsahuje soubor polyglot se slovíčky v jedenácti jazycích včetně češtiny (CZ -SK -EN -GE -FR -ES -HR -AR -JA -IT -LA). Bohužel mi tento soubor nenačte SE K750i kvůli špatnému načítání větších datových souborů na jiných mobilních telefonech než značky Siemens.

screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
udaje.jar
konstruktér údajů - pomocí něj můžete z aplikace odstranit databáze, které nechcete využívat nebo si nové vytvořit

BabelDict

Vícejazyčný slovník vyhledávající výrazy přes internet. Na výběr cca z 16 jazyků včetně češtiny. Grafika programu je vkusná a není fádní.

screenshot
BabelDict-2.4.0.jad, BabelDict-2.4.0.jar
Locations of visitors to this page TOPlist
JavaMapy.xf.cz - Java-AP.wz.cz - Droidík.blogspot.cz - iGo9.blogspot.cz