wz

Info

Při tvorbě tohoto webu bylo použito PHP5, CSS2, JS a HTML4.01. Prohlížeče by měly být podporovány všechny včetně Opery Mini.

Pro zpracování příspěvků ve fóru je používána texy! syntaxe.

Na této stránce se nenachází žádný warez. Všechny mapy aplikace freeware nebo opensource a vycházejí z podkladů s čistými licenčními podmínkami. V případě, že se jedná o shareware - najdete tu jen snímky obrazovky nebo videa a odkaz na stránky autorů, kde lze aplikaci zakoupit. Pokud někde na těchto stránkách najdete aplikaci, která je placená a je tu volně ke stažení jako warez, tak mě, prosím kontaktujte, protože zřejmě došlo k nedorozumění vzhledem k tomu, že některé aplikace mívají neprůhledné licenční podmínky nebo byla nalezena v pochybné hloubce internetu...

V případě, že jste našli nějakou zajímavou aplikaci, která tu není; máte nějaký dotaz; chcete vyměnit ikonku, tak mě prosím kontaktujte e-m@ilem.

A jak pohodlně stahovat? Stačí spustit Firefox s doplňkem downthemall.

V případě nefunkčnosti odkazu, který je u počítadla stažení (např. http://dstats.net/download.php?file=http://javamapy.xf.cz/files/magex/praha%20101.jar), tak z něj zkopírujte tučně označenou část.

Locations of visitors to this page TOPlist
JavaMapy.xf.cz - Java-AP.wz.cz - Droidík.blogspot.cz - iGo9.blogspot.cz