wz

GameBoy

V javě existují i emulátory her pro GameBoy a GameBoy Color. Ty pro GameBoy Color se sekávají i na poměrně rychlých přístrojích.

Kam na hry

  • 32 kb #1 - obsahuje: asteroid, battleci, bombjack, boxxle2, castelia, crystal, dmg-kmj, dr_mario, dragon, flappy, flipull, heiankyo, hyperlod, klax, koiwa, korodice, kyorchan, loopz, master, mineswee, motocros, othello, palamede, penguinl, pipdream, pitman, popup, qbillion, serpent, shanghai, sinvader, spot, tasmania, tennis, tesserae, tetris, vfire a worldbow (nejvhodnější pro emulaci i na pomalejších mobilech)
  • 64 kb #1 - obsahuje: after, allstarc, astro, baseball, battle, bbunny, blodia, boulder, buraidlx, burger, cardgame, castleva, chachama, chessmas, connors, cyraid, deadheat, ducktale, elevator, f1boy, final, fishdude, funny, ginga, gogotank, hatris, head-on, jankeman, kesamaru, kid_niki, lock'nch, lucky, ma&yoshi a mario
  • 64 kb #2 - obsahuje: micky, miner, monstert, navyblue, pac-man, parasoru, penguink, personal, pinball, pripri, puzznic, q-bert2, qix, racing, raijinou, rodland, rolans, rubber, shippo, sidepock, snoopy, soccer, solarstr, solomon, spudsadv, sqaredea, superchi, tailgato, tsumego, vsbattle, warrior, wizards, yossy a zoids
  • gb.zip - obsahuje: batman-return of joker, carmageddon (gbc), pacman (gb, gbc), prehistorik, prince of persia (gb, gbc), satoru nakajima, suzuki alstare extreme racing (gbc)
  • http://cbn.narod.ru/GB/GB.htm
  • http://www.emulations.ru/…/games.shtml
  • http://allroms.narod.ru/…gb/index.htm

ReadPlayZX

Souborový manažer s podporou převodu MP3 do WAVU a emulátorem Nintenda, GameBoye a ZX spektra. Funguje se Siemens API.

ReadPlayZX

GameBoyJava

Emulátor GameBoye. ROMy načítá zevnitř aplikace. Na SE K750i byla emulace předinstalovaného ROMu dosti pomalá (a to to je soubor pouze GameBoy a ne GB Color). Měl by zvládat i soubory pro GameBoy Color.

Hry jsou uložené přímo v kořenovém adresáři aplikace (rootu). Jsou pojmenované od čísla 1 až asi po 9. Nemají žádnou příponu jen jedno číslo. V aplikaci si poté vyberete číslo toho ROMu. Nikde jsem v ní neviděl, že by zobrazila seznam ROMů v ní uložených - musíte si pamatovat číslo!

GameBoyJava.zip

CuteBoy

O trochu rychlejší emulátor v javě než GameBoyJava. Spouští ROMy zevnitř aplikace.

Hry jsou v aplikaci uložené ve složce Games. V ní je uložený také textový soubor se jménem games.txt s informacemi o uložených herních ROMech ve tvaru soubor.gb:Jmeno_hry.

cuteboy-0.2.jar

MeBoy

Jedná se o JAR v J2SE, která se spouští v PC a vytváří JARy pro mobily se zabudovanými hrami. Podporuje i zvuky a ROMy pro GameBoy Color. Vyvíjí se již od roku 2005, což by mělo značit kvalitu a vyzrálost. A ve vývoji se stále ještě pokračuje. Podle testu je MeBoy jednoznačně zatím nejrychlejším emulátorem GameBoye v javě. Hry jsou na něm poměrně plynulé a hratelné i na SE K750i, na kterém ostatní emulátory GameBoye jednou poměrně pomalu.

MeBoy Builder 2.2
Vytvořeno ve starší verzi: MeBoy: PacMan, PacMan Color, MeBoy: Asteroids, F1 Boy, Penguinl, Prince of Persia, Satoru Nakajima a Tetris

MJavaBoy

Distribuováno ve formě konstruktoru JARů. Opět zvládá i GBC. Podle testu provedeném na jednom a tom samém ROMu je MJavaBoy minimálně dvakrát pomalejší než MeBoy, ale zase je rychlejší než GameBoyJava. A plusem je jeho univerzálnost - MIDP1, MIDP2 i Nokia mód.

mjavaboy0.017.zip

GB4ME

Čínský emulátor her pro GameBoye (doufám, že v odkazu je anglická verze). V některých případech je dokonce rychlejší než MeBoy!

GB4ME.zip
Locations of visitors to this page TOPlist
JavaMapy.xf.cz - Java-AP.wz.cz - Droidík.blogspot.cz - iGo9.blogspot.cz